MPI4020V2-1R5-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-4715-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-4715-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-4715-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPI4020V2-1R5-R
תיאור
FIXED IND 1.5UH 5A 30 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 5 A ‎30mOhm מקס' לא סטנדרטי, 2 מוליכים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
6A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎30mOhm מקס'
תדר - תהודה עצמית
45MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%