MPI4020V2-1R5-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.5UH 5A 30 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.5 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 5 A 30mOhm מקס' לא סטנדרטי, 2 מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 6A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 30mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תדר - תהודה עצמית 45MHz |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא סטנדרטי, 2 מוליכים |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.160 אינץ' x רוחב 0.171 אינץ' (4.06 מ"מ x 4.35 מ"מ) |