MPI4020V2-6R8-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-5255-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-5255-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-5255-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPI4020V2-6R8-R
תיאור
FIXED IND 6.8UH 2.4A 175 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.4 A ‎175mOhm מקס' לא סטנדרטי, 2 מוליכים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.5A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎175mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
השראות
גודל / מידה
אורך 0.160‏ אינץ' x‏ רוחב 0.171‏ אינץ' (4.06 מ"מ x‏ 4.35‏ מ"מ)
טולרנס
±20%