MPIA4020V3-6R8-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 6.8UH 2A 192 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 6.8 µH מסוכך יצוק משרן 2 A 192mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 192mOhm מקס' |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 25MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סוג יצוק | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.173 אינץ' x רוחב 0.165 אינץ' (4.40 מ"מ x 4.20 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 2.6A |