MPIA4020V3-6R8-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MPIA4020V3-6R8-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MPIA4020V3-6R8-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MPIA4020V3-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPIA4020V3-6R8-R
תיאור
FIXED IND 6.8UH 2A 192 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך יצוק משרן 2 A ‎192mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎192mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
25MHz
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.173‏ אינץ' x‏ רוחב 0.165‏ אינץ' (4.40 מ"מ x‏ 4.20‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.6A