MSMA2010R0050FDN
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MSMA2010R0050FDNTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MSMA2010R0050FDNCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MSMA2010R0050FDNDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MSMA2010R0050FDN
תיאור
RES 0.005 OHM 1% 1.5W 2010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 mOhms ±1% 1.5W נגד שבב 2010 (5025 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C