MSMA2512R0010FEN
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MSMA2512R0010FENTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MSMA2512R0010FENCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MSMA2512R0010FENDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MSMA2512R0010FEN
תיאור
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 mOhms ±1% 2W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C