MSMA2512R0010FEN | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 0.001 OHM 1% 2W 2512 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 mOhms ±1% 2W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 170°C |