PHVL-3R9H255-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-PHVL-3R9H255-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PHVL-3R9H255-R
תיאור
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM HZ
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.5 F (EDLC) סופר-קבלים 3.9 V רדיאלי 80mOhm 5000 שעות ב-85°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-85°C
יצרן
Eaton - Electronics Division
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.209‏ אינץ' (5.30‏ מ"מ)
קיבוליות
2.5 F
גודל / מידה
אורך 0.839‏ אינץ' x‏ רוחב 0.433‏ אינץ' (21.30 מ"מ x‏ 11.00‏ מ"מ)
טולרנס
-10%, +30%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3.9 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80mOhm