PTR030V0300-BK
מק"ט מוצר של DigiKey
283-PTR030V0300-BK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTR030V0300-BK
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 3 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
10.8 s
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
20 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.449‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (11.40 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.681‏ אינץ' (17.30‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A