PTR030V0400-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
283-PTR030V0400-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-PTR030V0400-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTR030V0400-TR
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 4A RADIAL
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 4 A Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
קטגוריה
זמן עד לניתוק
12.7 s
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
10 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
50 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.551‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (14.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
4 A
גובה - מקובע (מרבי)
0.791‏ אינץ' (20.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
8 A
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A