PTS120630V012
מק"ט מוצר של DigiKey
283-3134-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-3134-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-3134-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTS120630V012
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 120MA 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 120 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTS120630V012 דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
200 ms
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
1.4 Ohms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
6 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
מתח - מקס'
30V
גודל / מידה
אורך 0.128‏ אינץ' x‏ רוחב 0.065‏ אינץ' (3.25 מ"מ x‏ 1.65‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
120 mA
עובי (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
290 mA
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
100 A