PTSA120648V012 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 120MA 48V 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 19 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 48V 120 mA Ih הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 1.2 Ohms |
יצרן Eaton - Electronics Division | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 15 Ohms |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q200 |
מתח - מקס' 48V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 120 mA | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי), קעור |
זרם - ניתוק (It) 390 mA | גודל / מידה אורך 0.132 אינץ' x רוחב 0.067 אינץ' (3.35 מ"מ x 1.70 מ"מ) |
זרם - מקס' 10 A | עובי (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |