PTSA120648V012
מק"ט מוצר של DigiKey
283-PTSA120648V012TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-PTSA120648V012CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-PTSA120648V012DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTSA120648V012
תיאור
PTC RESET FUSE 120MA 48V 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 48V 120 mA Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
1.2 Ohms
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
15 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
מתח - מקס'
48V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
120 mA
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
זרם - ניתוק (It)
390 mA
גודל / מידה
אורך 0.132‏ אינץ' x‏ רוחב 0.067‏ אינץ' (3.35 מ"מ x‏ 1.70‏ מ"מ)
זרם - מקס'
10 A