PTSLR12106V175
מק"ט מוצר של DigiKey
283-PTSLR12106V175TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-PTSLR12106V175CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-PTSLR12106V175DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTSLR12106V175
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.75 A Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
2.5 s
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
6 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
40 mOhms
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1210‏ (3225 מטרי), קעור
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.127‏ אינץ' x‏ רוחב 0.101‏ אינץ' (3.22 מ"מ x‏ 2.58‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.75 A
עובי (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3.5 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A