SD20-100-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-4252-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-4252-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-4252-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SD20-100-R
תיאור
FIXED IND 10UH 1.53A 110 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.53 A 110mOhm לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SD20-100-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
903mA
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
110mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.205‏ אינץ' x‏ רוחב 0.205‏ אינץ' (5.20 מ"מ x‏ 5.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%