SD20-100-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10UH 1.53A 110 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.53 A 110mOhm לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SD20-100-R דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 903mA |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 110mOhm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
השראות | גודל / מידה אורך 0.205 אינץ' x רוחב 0.205 אינץ' (5.20 מ"מ x 5.20 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |