SD3114-4R7-R
מק"ט מוצר של DigiKey
513-1561-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
513-1561-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
513-1561-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SD3114-4R7-R
תיאור
FIXED IND 4.7UH 770MA 251 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 770 mA ‎251mOhm‎ לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SD3114-4R7-R דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.14A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎251mOhm‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.122‏ אינץ' x‏ רוחב 0.122‏ אינץ' (3.10 מ"מ x‏ 3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±30%