SD3114-4R7-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 4.7UH 770MA 251 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 770 mA 251mOhm לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SD3114-4R7-R דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 1.14A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 251mOhm |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
השראות | גודל / מידה אורך 0.122 אינץ' x רוחב 0.122 אינץ' (3.10 מ"מ x 3.10 מ"מ) |
טולרנס ±30% | גובה - מקובע (מרבי) 0.055 אינץ' (1.40 מ"מ) |