SDCL1V2010-1R5N-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SDCL1V2010-1R5N-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDCL1V2010-1R5N-R
תיאור
FIXED IND 1.5UH 1.3A 156 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך משרן 1.3 A ‎156mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎156mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±30%