SDCL1V4030-2R2M-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SDCL1V4030-2R2M-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-SDCL1V4030-2R2M-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-SDCL1V4030-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDCL1V4030-2R2M-R
תיאור
FIXED IND 2.2UH 2.8A 39 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך משרן 2.8 A ‎39mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎39mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%