SDCL1V4030-2R2M-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 2.2UH 2.8A 39 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µH מסוכך משרן 2.8 A 39mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 5A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 39mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.157 אינץ' x רוחב 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ x 4.00 מ"מ) |