SMAJ15AH
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SMAJ15AHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-SMAJ15AHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-SMAJ15AHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ15AH
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ16.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V