SMAJ18CA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SMAJ18CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-SMAJ18CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-SMAJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ18CA
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29.2V מלחץ13.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.7A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מתח - פריצה (מינ')
20V