SMAJ33AH
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SMAJ33AHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-SMAJ33AHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-SMAJ33AHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ33AH
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V