SMAJ75CA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SMAJ75CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-SMAJ75CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-SMAJ75CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ75CA
תיאור
TVS DIODE 75VWM 121VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
121V מלחץ3.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
121V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.3A
סדרה
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
טלקום
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
75V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
83.3V