SMBJ130CAH
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SMBJ130CAHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-SMBJ130CAHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-SMBJ130CAHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ130CAH
תיאור
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
209V מלחץ2.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
130V
מתח - פריצה (מינ')
144V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
209V