SMBJ130CAH | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 209V מלחץ2.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AA (SMBJ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 2.9A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 600W |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים טלקום |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים דו-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 130V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 144V | מארז / תיבה DO-214AA, SMB |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 209V | מארז ההתקן של הספק |