SMBJ64CA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SMBJ64CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-SMBJ64CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-SMBJ64CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ64CA
תיאור
TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
103V מלחץ5.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
103V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.8A
סדרה
הספק - מתקף שיא
600W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
טלקום
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
64V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - פריצה (מינ')
71.1V