SMCJ24CA
מק"ט מוצר של DigiKey
283-SMCJ24CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-SMCJ24CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-SMCJ24CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ24CA
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ38.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
קטגוריה
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V
יצרן
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
38.6A
סדרה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.7V