SMCJ24CA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 38.9V מלחץ38.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 38.9V |
יצרן | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 38.6A |
סדרה | הספק - מתקף שיא 1500W (1.5kW) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים טלקום |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 24V | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - פריצה (מינ') 26.7V | מארז ההתקן של הספק |