TR/3216FF250-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-2537-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-2537-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-2537-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TR/3216FF250-R
תיאור
FUSE BRD MT 250MA 32VAC 63VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250 mA 32 V AC 63 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TR/3216FF250-R דגמים
קטגוריה
מתח נקוב - DC
יצרן
זמן תגובה
ניתוק מהיר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
סטטוס החלק
פעיל
I²t התכה
3.8E-4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוכנות הרשאות
CSA, UL
סוג נתיך
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.126 אינץ' ‏x‏ רוחב 0.063 אינץ'‏ x‏ גובה 0.035 אינץ'‏ (3.20‏ מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ x‏ 0.90‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
32 V
התנגדות קרה DC
3.5 Ohms