TV1325-3R0156-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-TV1325-3R0156-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TV1325-3R0156-R
תיאור
CAP 15F -10% +30% 3V T/H
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 F (EDLC) סופר-קבלים 3 V רדיאלי, תיבה 24mOhm 1000 שעות ב-85°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-85°C
יצרן
Eaton - Electronics Division
סיומת
פיני PC
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
15 F
גודל / מידה
קוטר 0.531‏ אינץ' (13.50‏ מ"מ)
טולרנס
-10%, +30%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
3 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ESR (התנגדות טורית שקולה)
24mOhm