WCL3225-100-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-WCL3225-100-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-WCL3225-100-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-WCL3225-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WCL3225-100-R
תיאור
FIXED IND 10UH 300MA 1 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 300 mA ‎1Ohm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
סיכוך
לא מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1Ohm מקס'
סדרה
Q @ תדר
10 ב-2.52MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
30MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
2.52 MHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±5%