XL60-2R7308T-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-XL60-2R7308T-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XL60-2R7308T-R
תיאור
CAP 3000F 0% +20% 2.7V CHAS MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3000 F (EDLC) סופר-קבלים 2.7 V אקסיאלי‏, קופסה - הדקי בורג ‎0.23mOhm‎ 1500 שעות ב-65°C
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎0.23mOhm‎
יצרן
Eaton - Electronics Division
אורך חיים @ טמפרטורה
1500 שעות ב-65°C
סדרה
סיומת
הדקי הברגה
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
שלדה, תושבת יתד
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי‏, קופסה - הדקי בורג
קיבוליות
3000 F
גודל / מידה
קוטר 2.390‏ אינץ' x‏ אורך 5.433‏ אינץ' (138.00‏ מ"מ x‏ 60.70‏ מ"מ)
טולרנס
0%, +20%
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C
מתח - נומינלי
2.7 V