XVM-259R2635-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-XVM-259R2635-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XVM-259R2635-R
תיאור
CAP MODULE 6.25F 259.2V
תיאור מפורט
6.25 F (EDLC) סופר-קבלים 259.2 V מודול, הדקי הברגה 250mOhm 1500 שעות ב-65°C
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
250mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
1500 שעות ב-65°C
מארז‏ / תיבה
מודול, הדקי הברגה
קיבוליות
6.25 F
גודל / מידה
אורך 21.654‏ אינץ' x‏ רוחב 10.472‏ אינץ' (550.00 מ"מ x‏ 266.00‏ מ"מ)
טולרנס
-5%, +20%
גובה - מקובע (מרבי)
3.689‏ אינץ' (93.70‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
259.2 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C