RER125-19/12NG
RER125-19/12N
מק"ט מוצר של DigiKey
381-2553-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RER125-19/12N
תיאור
FAN IMP MTRZD 138X35MM 12VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מאיצים ממונעים 12VDC עגול - קוטר‎ ‏138 מ"מ כדור ‎64.7 CFM‎‏ (1.81 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
47.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
4.5 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-22 ~ 167°F (-30 ~ 75°C)
מתח - נומינלי
משקל
‎0.705 lb (319.78 g)‎
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏138 מ"מ
תחום מתח
7 ~ 15VDC
רוחב
35.00 מ"מ
חומר - להב
פלסטיק, מחוזק בפיברגלס
זרימת אוויר
‎64.7 CFM‎‏ (1.81 מ"ק/דקה)
אורך חיים @ טמפרטורה
62500 שעות ב-40°C