RG160-28/14NU
מק"ט מוצר של DigiKey
381-2775-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RG160-28/14NU
תיאור
FAN BLOWER CF 220X56MM 24VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מפוח, צנטריפוגלי 24VDC מרובע - אורך 220 מ"מ × גובה 220 מ"מ כדור ‎123.0 CFM‎‏ (3.44 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
סוג מאוורר
יצרן
הספק (Watts)
20 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
הגנת חדירות
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 131°F (-20 ~ 55°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 220 מ"מ × גובה 220 מ"מ
סוכנות הרשאות
UL
רוחב
56.00 מ"מ
משקל
lbs‏ 3‏ (1.4‏ ק"ג)
זרימת אוויר
‎123.0 CFM‎‏ (3.44 מ"ק/דקה)
תחום מתח
12 ~ 28VDC