RLF100-11/12
מק"ט מוצר של DigiKey
381-1151-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RLF100-11/12
תיאור
FAN BLOWER CF 127X25.4MM 12VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מפוח, צנטריפוגלי 12VDC מרובע/מעוגל - אורך 127 מ"מ ×‏ גובה 127 מ"מ כדור ‎37.7 CFM‎‏ (1.06 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
רעש
60.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
8 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
מתח - נומינלי
משקל
‎0.71 lb (322.05 g)‎
גודל / מידה
מרובע/מעוגל - אורך 127 מ"מ ×‏ גובה 127 מ"מ
תחום מתח
8 ~ 15VDC
רוחב
25.40 מ"מ
חומר - מסגרת
פלסטיק, ממולא זכוכית
זרימת אוויר
‎37.7 CFM‎‏ (1.06 מ"ק/דקה)
חומר - להב
פלסטיק, מחוזק בפיברגלס
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
80000 שעות ב-40°C