E1SCA18-7.3728M TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2773-E1SCA18-7.3728MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2773-E1SCA18-7.3728MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2773-E1SCA18-7.3728MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
E1SCA18-7.3728M TR
תיאור
CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7.3728 MHz ±50ppm גבישים 18pF 160 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
160 Ohms
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
7.3728 MHz
מארז ההתקן של הספק
UP‏/49‏-HC‏
יציבות התדר
±100ppm
גודל / מידה
אורך 0.457‏ אינץ' x‏ רוחב 0.191‏ אינץ' (11.60 מ"מ x‏ 4.85‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±50ppm