E1SCA18-7.3728M TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 7.3728 MHz ±50ppm גבישים 18pF 160 Ohms HC-49/US |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 18pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 160 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 7.3728 MHz | מארז ההתקן של הספק UP/49-HC |
יציבות התדר ±100ppm | גודל / מידה אורך 0.457 אינץ' x רוחב 0.191 אינץ' (11.60 מ"מ x 4.85 מ"מ) |
אפיצות תדר ±50ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.126 אינץ' (3.20 מ"מ) |