E1SJA18-10.000M TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2773-E1SJA18-10.000MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2773-E1SJA18-10.000MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
E1SJA18-10.000M TR
תיאור
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz ±15ppm גבישים 18pF 70 Ohms HC-49/US
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
10 MHz
מארז ההתקן של הספק
UP‏/49‏-HC‏
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.457‏ אינץ' x‏ רוחב 0.191‏ אינץ' (11.60 מ"מ x‏ 4.85‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±15ppm