EB13E2E2H-48.000M TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2773-EB13E2E2H-48.000MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2773-EB13E2E2H-48.000MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2773-EB13E2E2H-48.000MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EB13E2E2H-48.000M TR
תיאור
OSC XO 48MHZ 3.3V CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
6mA