EB13E2H2H-24.000M TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2773-EB13E2H2H-24.000MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2773-EB13E2H2H-24.000MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2773-EB13E2H2H-24.000MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EB13E2H2H-24.000M TR
תיאור
OSC XO 24MHZ 3.3V CMOS SMD
תיאור מפורט
24 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
5mA