EB13E2H2H-24.576M TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | OSC XO 24.576MHZ 3.3V CMOS SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 24.576 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - הספקה 3.3V |
יצרן | יציבות התדר ±50ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - הספקה (מקס') 5mA |