ECS-100-18-30BQ-DS
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1980TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1980CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1980DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-100-18-30BQ-DS
תיאור
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz ±30ppm גבישים 18pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-100-18-30BQ-DS דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
10 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±100ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.85‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
18pF