ECS-100AX-010
מק"ט מוצר של DigiKey
X937-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-100AX-010
תיאור
XTAL OSC XO 1.0000MHZ TTL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 MHz XO (סטנדרטי) TTL מתנד 5V ‎14-DIP‏, 4 מוליכים (גודל מלא, תיבת מתכת)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECS-100AX-010 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
5V
יצרן
יציבות התדר
±100ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
אריזה
בתפזורת
זרם - הספקה (מקס')
15mA