ECS-110.5-18-20BQ-DS
מק"ט מוצר של DigiKey
XC1981TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC1981CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC1981DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-110.5-18-20BQ-DS
תיאור
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11.0592 MHz ±30ppm גבישים 18pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-110.5-18-20BQ-DS דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תדר
11.0592 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (5‏x‏7‏)
יציבות התדר
±100ppm
גודל / מידה
אורך 0.276‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (7.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
18pF