ECS-120-10-36B2-JTN-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
50-ECS-120-10-36B2-JTN-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
50-ECS-120-10-36B2-JTN-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
50-ECS-120-10-36B2-JTN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-10-36B2-JTN-TR
תיאור
CRYSTAL 12 MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±20ppm גבישים 10pF 130 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
130 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±20ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm