ECS-120-10-36Q-AES-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
XC2722TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
XC2722CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
XC2722DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECS-120-10-36Q-AES-TR
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±25ppm גבישים 10pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
ECS-120-10-36Q-AES-TR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±25ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF